Aktualności

Dziś są nasze urodziny

To już trzecie urodziny W2B. Taka okazja skłania zawsze do refleksji, nad tym co się wydarzyło, co było dobre, a co złe, jak dalej będzie rozwijał się rynek internetowy, w którym kierunku podążać itd.

Uważam że był to dobry okres, czas w którym bardzo dużo się nauczyliśmy. Firmy będące kiedyś przed nami, są teraz daleko w tyle, może zapomnieli że trzeba się rozwijać, a może nie mają sił na to. Rozwój, zdobywanie wiedzy i poprawa jakości świadczonych usług był zawsze dla nas na pierwszym miejscu i na pewno dalej pozostanie. Nowe cele na przyszłość jakie sobie stawiamy to przede wszystkim rozwinięcie w firmie gałęzi zajmującej się tworzeniem aplikacji internetowych na indywidualne potrzeby klienta.

02.07.2010

Nowa odsłona Cms W2b

To już trzecia odsłona naszego systemu cms. Tym razem zostały dodane:

elastyczniejsze zarządzanie boksami,
więcej możliwości przy edycji podstron: podpinanie galerii, list plików,
Breadcrumbtrail,
wersje językowe,
tworzenie podkatalogów i możliwość segregowania plików i obrazów.

Jak zawsze priorytetem było to aby zachować maksymalną prostotę, tak żeby w pojedynczym kroku można było dodać nową podstronę, galerię czy aktualność. Aktulaną wersję można przetestować pod adresem: System Cms.

15.05.2010

Integracja sklepu z aukcjami Allegro

Nowa opcja w naszym sklepie dołączyła do standardowych funkcji. Dla osób handlujących na allegro i prowadzących sklep wprowadziliśmy rozwiązanie polegające na możliwości szybkiego wystawienia produktu, który znajduje się w sklepie.

Wystawienie produktu, odbywa się zupełnie jak na portalu allegro, są dostępne wszystkie opcje. Z jedną różnicą, że praktycznie cały formularz mamy już wypełniony. Dane produktu(nazwa, cena, opis, zdjęcia) pochodzą ze szczegółów produktu. Dane dodatkowe tj. opcje transportu, wyróżnienia, płatności, dane adresowe są również zapisywane i wczytywane przy rozpoczęciu kolejnej aukcji.

22.02.2010

Nowy rok

Wszystkim naszym klientom, obecnym jak i przyszłym życzymy samych udanych interesów w roku 2010. Mam nadzieję że będziemy mogli się również przyczynić do Waszych sukcesów, wspierając wasze pomysły w internecie.

Dla nas na ten rok głównym celem, zresztą jak zawsze jest, podnoszenie jakości naszych usług przez podnoszenie naszej wiedzy i wprowadzanie nowych technologii, a tych w Internecie nie brakuje. Nic nie sprawia mi większej przyjemności gdy pod koniec roku możemy stwierdzić że kolejne firmy z branży, które były lepsze, są już teraz za nami.

Na ten rok w planach mamy również wydanie drugie naszego autorskiego Cms i sklepu. Dojdzie kilka nowych opcji, kilka optymalizacji oraz kilka uproszczeń.

01.01.2010

Pomoc dla Pawełka

Dla Pawełka i jego mamy wykonaliśmy stronę internetową, która pomaga w zbieraniu pieniędzy na kosztowną rehabilitację. Strona wykonana w całości bezpłatnie. Firma, która zajmowała się stroną poprzednio, nie wykonała zlecenia przez rok czasu, mimo że miała otrzymać wynagrodzenie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www www.pawelek.lubin.pl i pomocy dla Pawełka.

29.11.2009

Sibelius Software - aplikacje internetowe

Z firmy w2b została wydzielona, grupa która ma się zająć tylko i wyłącznie projektowaniem aplikacji internetowych w środowisku Java i Php.

23.10.2009 Czytaj więcej

EEN - strona dla Politechniki Wrocławskiej

Właśnie ukończyliśmy pracę nad stroną dla Politechniki Wrocławskiej.
Zadanie polegało na stworzeniu systemu CMS:

zarządzanie stronami,
zarządzanie aktualnościami,
galeriami,
newsletter.

05.05.2009