Zespół

Maciej

Maciej Łosiński

Programista Zend Framework oraz MySql. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na specjalności Inżynieria Internetowa.

W swojej pracy zawodowej kieruje się głównie zasadą 2P. Prostota i porządek. Na codzień zajmuje się głównie dużymi systemami ecommerce.

Marcin

Marcin Żurek

Programista Zend Framework oraz MySql. Absolwent AGH na wydziale Automatyki.

Na codzień zajmuje się programowaniem portali i aplikacji, a w szczególności implementacją sieci neuronowych dla automatycznych systemów Forex.

Leszek

Leszek Czerniak

Programista Harbour oraz administrator sieci i systemów Windows. Absolwent Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki.

Specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji księgowo magazynowych dla hurtowni.

Programiści Zend Wrocław oraz Wałbrzych do Państwa usług.

Nasz zespół jest gotów zrealizować dowolne projekty webowe w oparciu o Zend Framework i MySql w Polsce jak i za granicą. Realizujemy zadania samodzielnie jak również bierzemy udział w projektach na zasadzie podwykonawstwa, przydzielając do zadania cały lub wybrany fragment zespołu.

Wspólnie pracujemy już od ponad 5 lat, doskonaląc swoje umiejętności, wspierając się i służąc pomocą w rozwiązywaniu problemów. Zespół jest dotarty, a dzięki profesjonalnemu podejściu, tworzeniu dokumentacji, dokładnym kosztorysom oraz jasnemu podziałowi obowiązków oraz mierzeniu postępu prac realizujemy sprawnie i terminowo projekty wielkości 1000 roboczogodzin.

Rolę project managera pełni Maciej lub Marcin. Jakkolwiek dopuszczamy formę kontaktu klienta z pozostałymi programistami biorącymi udział w projekcie w przypadkach zawiłych kwestii technicznych.

Nasz zespół to nie tylko programiści Zend. Jesteśmy wspierani przez pracownię graficzną VisionTrust, z którą współpracujemy już od 10 lat, na polu tworzenia projektów graficznych stron, aplikacji oraz identyfikacji wizualnej.