Motoweryfikator

Sprzedawca samochodu chciał cię nabić w butelkę? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiadasz twierdząco to moteweryfikator jest miejscem dla Ciebie.

Motoweryfikator to portal na którym możesz bezpłatnie zamieścić dowolną opinię na temat wystawianych aukcji pojazdów. To nie wszystko. Jeśli szukasz pojazdu i chcesz zaoszczędziś sobie czasu na oglądanie padliny możesz zweryfikować wybraną aukcję wykupując dostęp do opinii innych użytkowników. Dodatkowo jeśli nie ma opinii o danym samochodzie, można zlecić kontrolę profesjonalistą zrzeszonym na portalu.

www.motoweryfikator.pl

Tworząc portal położyliśmy nacisk na uix i przede wszystkim żeby nie zmęczyć użytkownika który jak najmniej boleśnie powinien dodawać opinie. Dlatego zminimalizowaliśmy ilość wprowadzanych danych, zastosowaliśmy nietypowe kontrolki wspierane customowym kodem w js, wpletliśmy proces rejestracji i logowania w inne funkcje.

Jedną z ciekawszych funkcjonalności są płatności internetowe, oprócz tych klasycznych przelew i sms, zastosowaliśmy płatności facebookiem stawiając przede wszystkim na promocję portalu.

21.07.2017