Aktualności

Program do fakturowania

Założeniem projektu było zrealizowanie najbardziej potrzebnych funkcji dla mikroprzedsiębiorców, a w szczególności działalności jednoosobowych. Program skupia się na prowadzeniu bazy kontrahentów i wystawianiu faktur w formie pdf.

Obecnie jest w fazie testów, a po jej zakończeniu zostanie udostępniony całkowicie za darmo.

25.01.2016

Nowa wersja cms W2b

Po pięciu latach wdrożeń wersji I, zmotywowani powstaniem Zend Frameworka w wersji 2, wypuściliśmy wersję II cmsa w2b.

Najważniejszą zmianą z punktu widzenia programistycznego jest zastosowanie nowego frameworka i bibliotek, które tworzyliśmy już od dwóch lat przy wdrożeniach portali i aplikacji. W efekcie jesteśmy w stanie wdrażać szybciej i bardziej niezawodnie bardziej skomplikowane realizacje.

01.01.2016 Czytaj więcej

MspAuto dla Msp Competition

Strona internetowa skupiająca w sobie informację na temat wszystkich działalności prowadzonych przez naszego klienta.

O ile większość działalności prowadzonych przez MspCompetition skupia się wokół branży motorowej to niektóre branże zupełnie odbiegały od głównego nurtu. Strona zatem w sposób ogólny nie łączący się jedynie z motoryzacją miała przedstawić firmę naszego klienta.

20.03.2015

Hurtownia Artpol

Dla naszego stałego klienta, wrocławskiej hurtowni artykułów dekoracyjnych wdrożyliśmy technologię responsive design.

Oprócz standardowego celu, jakim jest dostosowanie treści do urządzeń mobilnych, chcieliśmy również zoptymalizować wyświetlanie strony na ekranach panoramicznych, dlatego też wprowadziliśmy wersję na 1200px szeroką, co pozwoliło na lepsze rozlokowanie wyświetlanej oferty jak i zwiększenie czytelności niektórych elementów. Większość elementów graficznych strony została zastąpiona elementami wektorowymi, w celu poprawy skalowania, co w dzisiejszych czasach jest często stosowane przez użytkowników z racji wielkości plamki współczesnych monitorów.

10.02.2015

Kancelaria Odszkodowawcza Dolco

Dla świdnickiej Kancelarii Prawnej wykonaliśmy stronę internetową w technologii responsive design. Strona prezentuje kancelarię oraz jej ofertę.

15.01.2015

Portal internetowy funjobo

Po długim okresie przygotowawczym - aż cztery miesiące - który obejmował głównie tworzenie dokumentacji technicznej oraz rozmowy z klientami, przystąpiliśmy do wdrożenia portalu internetowego.

Projekt wielkości 1000 godzin pracy oczywiście realizujemy w ramach grupy Sibelius. Grafikę dostarczyła Warszawska agencja Creative Esparto.

Portal realizowany jest w oparciu o program unii europejskiej 8.1, co pociąga za sobą wiele innowacyjnych rozwiązań, co pozwala nam oderwać się od szarości dnia codziennego i poczuć chęć do pracy jak to było na samym początku(to już 10 lat).

01.10.2014

Ismigen

Kolejny projekt od Vision Trust. Strona dla dużego producenta farmaceutyków. Tym razem prace głównie skupiały się na cięciu, strona bowiem zawierała głównie treści typu informacyjnego.

Sporo zabawy kosztowało nas w tym wypadku rwd. Do każdej rozdzielczości były przygotowane oddzielne projekty graficzne, a odbiór był przeprowadzony na różnego typu urządzeniach, łącznie z wyświetlaczami typu retina, gdzie 1px = 2px:)

01.09.2014

Kancelaria Paszowski

Dla dużej wrocławskiej kanceralii przygotowujemy stronę internetową, która ma za zadania w prosty sposób dotrzeć do klienta zagranicznego, często Polaka wracającego do ojczyzny, a więc przekaza ma być bardzo prosty i czytelny nawet dla osób słabo posługujących się naszym językiem.

01.08.2014

Świdnickie Centrum Optyczne

Projekt strony dla Świdnickiego optyka. Zadanie można powiedzieć typowe, no ale nie od razu nam się udało, z pierwszym projektem kompletnie nie wstrzeliliśmy się w gusta właścicielki salonu. Ale po kilku rozmowach nad projektem graficznym, udało się wyciągnąć wnioski i nanieść, czego efekt widać obok.

Od strony wdrożeniowej wykonaliśmy jeden dodatkowy moduł służący do zarządzania katalogiem produktów, który w sposób elastyczny pozwala klasycznie dodawać towary lub w bardzie ogólny sposób opisać dane marki.

01.06.2014

Trenuj Sukces

Odnowiliśmy współpracę z agencją Vision Trust. Jako pierwsze zadanie otrzymaliśmy wdrożenie strony wrocławskiego biura szkoleń Trenuj Sukces.

Jak to zwykle bywa w przypadku projektów graficznych Mateusza, było dużo detalu i nietypowych rozkładów, ale mimo że cięcie nie było proste, to jest duża satysfakcja z wdrożenia ładnego projektu.

Oprócz cięcia i wdrożenia podstawowej wersji cms, dopisaliśmy kilka modułów: do zarządzania szkoleniami, do zarządzania trenerami, referencjami wideo, zakupami szkoleń oraz zintegrowaliśmy stronę z wordpressem.

01.06.2014

AnnaM - jubiler londyn

W zasadzie pisząc jubiler, to mogę niechcący obrazić Panią Anne bo zasadniczo biżuteria którą tworzy jest dziełem sztuki.

Zadanie polegało na stworzeniu strony mającej prezentować wyroby jubilerskie, a zatem duże dobrze wykonane zdjęcia są eksponowane i one odrywają główną rolę w projekcie, reszta to w zasadzie dodatek umożliwiający nawigację po stronie.

01.04.2014

QrShopper

W ramach Grupy Sibelius będziemy realizować(została już podpisana umowa) projekt QrShopper będący interaktywną platformą sprzedażową na urządzenia mobilne. Projekt z zakresu do 1000 godzin pracy. Więcej na temat będziemy mogli powiedzieć po publikacji projektu w sieci.

02.02.2014

Milion Boutique

Sklep internetowy w oparciu o Presta Shop. Właściciel sklepów odzieżowych postanowił ze sprzedażą wejść na rynek internetu. Dla Pana Dominika przygotowaliśmy indywidualny projekt graficzny nawiązujący do trendów w branży i mocno eksponujący zdjęcia produktów.

15.01.2014

Portal Qmapa - etap pierwszy

Projekt graficzny serwisu QMapa oraz szkielet aplikacji. Grafika została bardzo dobrze przyjęta przez klienta, oraz przez ankietowane osoby.

Poprzez dobrze dobraną kolorystykę, rozłożenie elementów i proporcje budzi miłe skojarzenia i jednocześnie zapewnia dużą funkcjonalność i czytelność i nie przysporzy problemów przy wdrożeniu(co jest też b. ważne bo zbyt ciężkie strony potrafią przy dużej liczbie elementów sprawić przeglądarkom problem z szybkim renderowaniem, co sprawia efekt lagowania).

01.10.2013

Powiew świeżości

Nowa strona dla Wrocławskiego Kompeksu Szkoleniowego. Pierwszy projekt graficzny z pod naszego pędzla typu flat design. Nowoczesny wygląd oraz oparcie projektu o duże profesjonalnie wykonane zdjęcia przyjęło się z pozytywnym odbiorem klienta.

01.09.2013

Qmapa czas start

Umowa na wykonanie serwisu QMapa w końcu została podpisana. Prototyp strony orpacowany, brief dla grafika i makiety przygotowane, więc zaczynamy prace nad grafiką.

01.08.2013

Portal długi czynszowe już w sieci!

Serwis giełda długów ujrzał światło dzienne. Został wykonay w trzech odsłonach:

długi czynszowe,
długi firm,
długi prywatne.

Pierwszy projekt w całości w oparciu o Zend Framework 2. Wrażenia z pracy z nowych frameworkiem bardzo pozytywne, momentami było ciężko bo to w zasadzie zupełnie nowy framework, ale po zrozumieniu jego filozofii, praca jest czystą przyjemnością(no może oprócz wzorca di, który momentami doprowadza do szału:)).

15.07.2013 Czytaj więcej

Z firmy

Dwie ważne rzeczy w czerwcu się wydarzyły. Po pierwsze przekazaliśmy do odbioru i testów serwis giełda długów(wielkość serwisu to 200 roboczogodzin), co oznacza że maj i początek czerwca był bardzo pracowity. I druga ważna wiadomość, to zakończyliśmy prace projektowo, organizacyjne przed podpisaniem umowy na wykonanie portalu o wielkości 800 roboczogodzin.

25.06.2013

Strony dla MSP Mielniczyn

Dwie strony dla Msp Mielniczyn. Pierwsza to strona firmowa + katalog produktów z modułem do zarządzania. Druga to wyszukiwarka boxa tuningowego, wraz z modułem aktualizującym ofertę.

01.05.2013

Nowa jakość usług, prototypy aplikacji

Wprowadziliśmy do procesu wykonawczego dużych aplikacji, portali, stron, prototypowanie. Za pomocą takich narzędzi jak moqups.com tworzymy dokładny obraz aplikacji, przez wizualne odwzorowanie każdej podstrony serwisu, jej elementów i połączeń z innymi podstronami.

Wykorzystanie prototypów aplikacji pozwala na dokładne opisanie podejmowanego zadania wraz z klientem już przed etapem wdrożenia, co w efekcie zmniejsza koszty i eliminuje niepotrzebną pracę polegającą na modyfikowaniu gotowego wdrożenia, wynikającego z niedostatków w procesie komunikacji omawianego zadania.

01.03.2013