Aktualności

Strona firmowa + Logo

W tempie ekspresowym wykonaliśmy projekt graficzny, wdrożenie w trzech językach oraz projekt logo, wszystko z zachowaniem najwyższej jakości, dla firmy wdrażającej nowoczesne rozwiązanie w ehandlu, dla potrzeb rynku detalicznego.

01.03.2013

Strona dla przedszkola

Dla Pani Dagmary Pankiewicz właścicielki przedszkola w Legnicy wykonaliśmy nową stronę. Zadanie tylko z początku wydawało się łatwe. Pierwszy projekt nie odpowiadał wymogom klienta. Po dokładniejszym zbadaniu potrzeb klienta, wykonaliśmy drugi projekt zaakceptowany już bez żadnych zmian, odpowiadający w 100% oczekiwaniom. Strona jest bardzo charakterystyczna i odróżniająca się od innych tego typu stron.

01.03.2013

Nowa jakość usług, żegnamy Zend1 witamy Zend2

Przechodzimy na nową wersję największego programistycznego frameworka php do aplikacji webowych.

A co nam to da? Większa niezawodność kodu, większa elastyczność, ulepszona modułowość, nowe podejście i nowe wzorce projektowe. Tak w skrócie:)

01.03.2013

Sklep internetowy, oleje samochodowe

Sklep internetowy w oparciu o system PrestaShop. Nowa odsłona sklepu, który wykonaliśmy po raz pierwszy 5 lat temu dla Pana Maćka Mielniczyna.

Sklep miał zachować intuicyjność i łatwość obsługi poprzedniej wersji, jednocześnie wykorzystać nowe trendy w grafice i nawiązać do sprzedawanych produktów. Grafika charakteryzuje się dużą ilością koloru czerwonego(kolor oleju). Duży top w czerwieni i stopka w czerni symbolizują butelkę oleju.

05.02.2013

Sklep internetowy, winiarnia

Sklep internetowy w oparciu o system PrestaShop. Indywidualny projekt graficzny, miał nawiązywać do klimatu winiarni, co osiągnęliśmy przez wykorzystanie dużego zdjęcia piwnicy z beczkami oraz kolorystykę, brązy + zieleń(winne pole).

04.01.2013

Z firmy

Rozbudowa modułu przeglądania produktów, szukaj, stany magazynowe dla Art Pol,

Nowe moduły dla katalogartystyczny.pl, ogłoszenia, odrębne podstrony profilowe dla użytkowników portalu,

Podpisanie umowy na stałą obsługę strony Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej,

Rozbudowa strony metal-plast.pl o kolejne trzy wersje językowe.

14.12.2012

Z firmy

Rozbudowa modułu przeglądania produktów, szukaj, stany magazynowe dla Art Pol,

Nowe moduły dla katalogartystyczny.pl, ogłoszenia, odrębne podstrony profilowe dla użytkowników portalu,

Podpisanie umowy na stałą obsługę strony Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej.

01.12.2012

Z firmy

Ostatnie dwa miesiące tym razem bez rozpoczęcia dużych projektów(obecnie trwają rozmowy przy dwóch dużych zleceniach), ale za to dużo pracy przy drobniejszych zleceniach.

23.11.2012 Czytaj więcej

Cms dla Zamku Książ

Trzeci co do wielkości zamek w Polsce. We wrześniu otrzymaliśmy zlecenie stworzenia stystemu cms do zarządzania stroną www, która była do tej pory w wersji statycznej.

23.10.2012

Aplikacja dla handlowców z hurtowni Bel-Pol

Zlecenie od znanej w całym regionie hurtowni i detalisty z branży wykończenia domów. Wykonaliśmy aplikację motywacyjną dla handlowców pracujących w firmie. Grafikę dostarczył dział reklamy Bel-Pol.

02.09.2012

Druga aplikacja dla Art-Pol

Po wykonaniu aplikacji dla hurtowni Art-Pol przyszedł czas na realizację drugiego projektu, polegającego na wykonaniu na nowo strony dla Pracowni Obrazów Olejnych "Gobi". Strona podobnie jak główna strona hurtowni, posiada bardzo dużą bazę produktów.

Grafika tym razem miała mocno nawiązywać do branży i oddawać klimat pracowni, ale jednocześnie zapewniać dużą łatwość w poruszaniu się po stronie, bo przede wszystkim jest to narzędzie do pracy dla firm kupujących asortyment w pracowni.

Krótki cytat z maila od Właściciela firmy: "W związku z bardzo dobrze układającą się współpracą przy tworzeniu i rozwijaniu www.art-pol.pl chciałbym przesłać Panu kolejne istotne zlecenie na stworzenie nowej strony www.go-bi.pl oraz zintegrowanie jej z www.art-pol.pl. ".

10.08.2012

Dalsza współpraca z hurtownią Wega

Rok temu wykonaliśmy sklep internetowy dla Wrocławskiej hurtowni odzieżowej Wega. W tym roku Pan Adam zaplanował zmianę systemu magazynowego hurtowni co dało nowe możliwości.

Nowym zadaniem do wykonania jest połączenie aplikacji magazynowej z aplikacją sklepu, wymiana danych i synchronizacja, co ułatwi klientom składanie zamówień a firmie ich obsługę.

01.07.2012

Drugi sklep dla DiamondsForYou

Wykonamy dla DiamondsForYou drugi sklep internetowy do sprzedaży wyrobów jubilerskich z diamentami kolorowymi.

Projekt graficzny zakładał nawiązanie do największych graczy na rynku, oraz prostotę formy i czystość.

Wdrożenie sklepu w oparciu o cms w2b w związku z tym, że jest kilka nietypowych funkcji związanych z branżą.

10.06.2012

Aplikacja dla biur nieruchomości.

Rozpoczęliśmy pracę nad aplikacją dla biur nieruchomości. Aplikacja obejmuje w skrócie: baza ofert, importy, exporty, crm.

Do tej pory największa realizacja jaką mamy przyjemność tworzyć. Projekt realizujemy w ramach grupy Sibelius.

01.05.2012

Dolina klaunoow - 3w preorder.

Ciekawy, aczkolwiek nieduży projekt. Trafił do działu aktualności ze względu na swoją prostą formę, nietypową funkcjonalność i ciekawą szatę graficzną: www.dolinaklaunoow.pl.

15.04.2012

Aplikacja - komis telefonów

Dla KorJar z Wałbrzycha zbudowaliśmy aplikację do zarządzania komisem i sklepem z telefonami nowymi i używanymi. Aplikacja o tyle ciekawa i różniąca się od sklepu(nietypowa, brak możliwości realizacji w oparciu o gotowe silniki) że zawiera właśnie komis.

01.04.2012

Z firmy

W marcu głównie byliśmy zajęci kodowaniem. Rozwój strony Art-Pol o dział wkrótce w sprzedaży, katalog-artystyczny(wiele różnych drobnych modułów) oraz trochę z grafiki, kampania banerowa dla DiamondsForYou. Dla Acs wdrożenie strony precedens akademii.

30.03.2012

Z firmy

W lutym spory ruch, szczególnie związany z projektowanie stron www. Wykonaliśmy między innymi strony:

AllHouse - profesjonalne pole paintbolowe: www.all-house.com.pl,
Izabela Kaliszewska - portfolio artystyczne: www.izabela-kaliszewska.com,
LaGaleria - sklep internetowy w oparciu o Presta Shop: www.lagaleria.w2b.pl,
Fiann Paul Adventurer - strona o wyprawach znanego fotografa: www.adventurer.w2b.pl,
Dla Acs z Gorzowa - wdrożenie www.kma-maszyny.pl.

28.02.2012

Rozbudowa portalu KatalogArtystyczny.pl

Przyjęliśmy do poprawek i rozwoju portal społecznościowy katalogartystyczny.pl. Portal jest oparty o środowisko Zend Framework i bazę danych Mysql. Główne zadania jakie nas czekają to usunięcie powstałych błędów oraz implementacja nowych funkcjonalności.

27.01.2012

Aplikacja współpracująca z Subiekt GT firmy Insert

Dla hurtowni Art-Pol z Wrocławia wykonaliśmy aplikację służącą do prezentacji oferty produktowej. Baza produktów jest obsługiwana przez system Subiekt GT firmy Insert.

Duża ilość produktów, ponad 80 000 uniemożliwia ręczne ich przenoszenie i aktualizacje na stronie www, co wymusiło stworzenie aplikacji robiącej to automatycznie. Więcej szczegółów dotyczących wdrożenia znajdzie się w portfolio już po publikacji strony na serwerach klienta.

13.12.2011