Aktualności

Nowe usługi w ofercie

W naszej ofercie znalazły się nowe usługi:

Aktualizacje i rozwój istniejących stron oraz portali(nie tylko opartych o framework ZEND),
Audyty istniejących stron, odbiór stron i aplikacji,
Aplikacje facebook, instalacja gotowych narzędzi facebook,
Strony oparte o popularne gotowe systemy: Wordpress oraz PrestaShop.

01.12.2011

Strona dla Paulinki

Strona wykonana charytatywnie wraz z Mateuszem Madurą dla chorej Paulinki.

23.12.2010

Start prac nad stroną WSIZ

Zaczęliśmy prace nad projektem nowej strony dla Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania "Copernicus" we Wrocławiu. Zadanie polegało na odświeżeniu wizerunku szkoły oraz stworzeniu formularza rekrutacji online.

06.09.2010

Dziś są nasze urodziny

To już trzecie urodziny W2B. Taka okazja skłania zawsze do refleksji, nad tym co się wydarzyło, co było dobre, a co złe, jak dalej będzie rozwijał się rynek internetowy, w którym kierunku podążać itd.

Uważam że był to dobry okres, czas w którym bardzo dużo się nauczyliśmy. Firmy będące kiedyś przed nami, są teraz daleko w tyle, może zapomnieli że trzeba się rozwijać, a może nie mają sił na to. Rozwój, zdobywanie wiedzy i poprawa jakości świadczonych usług był zawsze dla nas na pierwszym miejscu i na pewno dalej pozostanie. Nowe cele na przyszłość jakie sobie stawiamy to przede wszystkim rozwinięcie w firmie gałęzi zajmującej się tworzeniem aplikacji internetowych na indywidualne potrzeby klienta.

02.07.2010

Nowa odsłona Cms W2b

To już trzecia odsłona naszego systemu cms. Tym razem zostały dodane:

elastyczniejsze zarządzanie boksami,
więcej możliwości przy edycji podstron: podpinanie galerii, list plików,
Breadcrumbtrail,
wersje językowe,
tworzenie podkatalogów i możliwość segregowania plików i obrazów.

Jak zawsze priorytetem było to aby zachować maksymalną prostotę, tak żeby w pojedynczym kroku można było dodać nową podstronę, galerię czy aktualność. Aktulaną wersję można przetestować pod adresem: System Cms.

15.05.2010

Integracja sklepu z aukcjami Allegro

Nowa opcja w naszym sklepie dołączyła do standardowych funkcji. Dla osób handlujących na allegro i prowadzących sklep wprowadziliśmy rozwiązanie polegające na możliwości szybkiego wystawienia produktu, który znajduje się w sklepie.

Wystawienie produktu, odbywa się zupełnie jak na portalu allegro, są dostępne wszystkie opcje. Z jedną różnicą, że praktycznie cały formularz mamy już wypełniony. Dane produktu(nazwa, cena, opis, zdjęcia) pochodzą ze szczegółów produktu. Dane dodatkowe tj. opcje transportu, wyróżnienia, płatności, dane adresowe są również zapisywane i wczytywane przy rozpoczęciu kolejnej aukcji.

22.02.2010

Nowy rok

Wszystkim naszym klientom, obecnym jak i przyszłym życzymy samych udanych interesów w roku 2010. Mam nadzieję że będziemy mogli się również przyczynić do Waszych sukcesów, wspierając wasze pomysły w internecie.

Dla nas na ten rok głównym celem, zresztą jak zawsze jest, podnoszenie jakości naszych usług przez podnoszenie naszej wiedzy i wprowadzanie nowych technologii, a tych w Internecie nie brakuje. Nic nie sprawia mi większej przyjemności gdy pod koniec roku możemy stwierdzić że kolejne firmy z branży, które były lepsze, są już teraz za nami.

Na ten rok w planach mamy również wydanie drugie naszego autorskiego Cms i sklepu. Dojdzie kilka nowych opcji, kilka optymalizacji oraz kilka uproszczeń.

01.01.2010

Pomoc dla Pawełka

Dla Pawełka i jego mamy wykonaliśmy stronę internetową, która pomaga w zbieraniu pieniędzy na kosztowną rehabilitację. Strona wykonana w całości bezpłatnie. Firma, która zajmowała się stroną poprzednio, nie wykonała zlecenia przez rok czasu, mimo że miała otrzymać wynagrodzenie.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www www.pawelek.lubin.pl i pomocy dla Pawełka.

29.11.2009

Sibelius Software - aplikacje internetowe

Z firmy w2b została wydzielona, grupa która ma się zająć tylko i wyłącznie projektowaniem aplikacji internetowych w środowisku Java i Php.

23.10.2009 Czytaj więcej

EEN - strona dla Politechniki Wrocławskiej

Właśnie ukończyliśmy pracę nad stroną dla Politechniki Wrocławskiej.
Zadanie polegało na stworzeniu systemu CMS:

zarządzanie stronami,
zarządzanie aktualnościami,
galeriami,
newsletter.

05.05.2009